דירות דיסקרטיות – הלהט מתחיל כאן ועכשיו

דירות דיסקרטיות – הלהט מתחיל כאן ועכשיו

מרי הייתה היפה בבנות, היא למדה איתי בבית ספר ואז פתאום אחרי עשרים שנה נתקלתי בה במקרה וזה ריגש אותי מאוד. ישבנו בבר השכונתי והתחלנו לדבר, להעלות זיכרונות, זה היה מרגש ביותר.

פעם ועוד פעם ואז נזכרנו בבילוי שלנו מהעבר, פעם זה קרה מפגש אחד באותן דירות דיסקרטיות מדהימות שהיה בהן הכול ורק אותנו היה חסר שם.

נסענו לנופש בצפון, בחרנו את אותה הדירה, זה היה כשהשתחררתי מהצבא, בדיוק נפגשו דרכינו וכל מה שעבר לנו בראש זה סקס ולא יותר מזה, כשברקע חלמנו לפגוש נערות ליווי חיפה מדהימות.

החלטנו ללכת על זה בענק, נכנסו לדירה וכבר בכניסה היא הפשיטה ממני את הבגדים, היא חירמנה אותי רצח.

היא כל כך רצתה אותי שאין לתאר, מבלי למשוך אותי פנימה היא כבר מצצה לי בכניסה לדירה אבל פחדתי שמישהו יראה אז נכנסו ישירות פנימה אל האמבטיה, היה לי פטיש לזיין אותה שם בתוך הג'קוזי.

מזגנו קצת וודקה עם רדבול ושם התחיל כל האקט המדהים הזה. היא התיישבה עליי, פיסקה את הרגלים שלה ויכולתי להרגיש את הזין שלי עמוק בתוכה. אני מזיין אותה חזק, היא מתיישבת עליי ואני מרגיש את הכוס שלה נפתח לקראתי ועדיין הדוק לי על הזין הקשיח.

אני מזיין אותה, מקפיץ אותה על הזין שלי ומוצץ בלהט את הפטמות הוורודות שלה.

"את כל כך יפה" הוא אמר והמשיך לנשוך את השפתיים הבשרניות שלה, מנשק אותה בלהט וזקפתו לא עוזבת אותה.

היא התרוממה מהמים, הגוף המושלם שלה נטף מים וסבון וזה היה אפילו מגרה יותר, הסתובבה אליי ונתנה לי לדחוף את הזין שלי לתוך הכוס הרטוב והצר הזה שלה. בדוגי סטייל מטורף זיינתי אותה חזק, בתחילה חלש ואז חזק יותר וחזק יותר עד שהיא צרחה לשמיים מרוב הנאה….

"אני גומרת אוח" היא צועקת וזה מגרה אותי ומביא אותי לאורגזמה חזקה אף יותר. אנחנו מתרפקים זה על זרועות זו ונרגעים, מנסים להבין מה קרה כאן לפני רגע ואז חוזרים קדימה לפאב לשנת 2021…

היא מחייכת אליי,  אני מחייך אליה וכל מה שיש לה להציע לי זה "אולי נשחזר את מה שהיה שם"? אנחנו אורזים תיק, מגיעים לאותה הדירה וכבר בכניסה היא משחזרת אחד לאחד איך אחזה לי בזין ומצצה לי אותו באהבה גדולה. הכול במקום המדהים ביותר בצפון הרחוק, רק אני והיא והזיון המטורף שאי אפשר לשכוח.