דירות דיסקרטיות – המפגש החלומי עם אנג'לינה

את המפגש הזה אני לא אשכח עוד הרבה מאוד זמן, בחסות אותן דירות דיסקרטיות זה התחיל, זה היה מושלם שאין לתאר. כשפגשתי אותה לראשונה התרגשתי, תמיד אמרו לי שהיא יפתה עם השנים אבל לא ידעתי שהיא נערת ליווי מצליחה. דירה אחת שעושה את ההבדל ובחורה אות שנותנת את התשובה המדהימה ביותר לבילוי חלומי בדיוק כמו שאני אוהב ורוצה.

היא הייתה מושלמת אין מה להגיד, מטופחת מכף רגל ועד ראש בדיוק כמו בסרטים האירוטיים וואו אחד גדול. נכנסתי לדירה והנה שם היא חיכתה לי. הלב שלי דפק אבל הזקפה שלי ניצחה אותי יותר…

בתחילה ראיתי אותה משתרעת על הספה, רגליה פסוקות והיא מביאה לעצמה ביד, באמצעות ויברטור וכל מה שאפשר בכדי להביא את עצמה להנאה, ממש בדיוק כמו נערות ליווי בבאר שבע.

התקרבתי, התיישבתי לידה, הוצאתי את הזין שלי מרוכסן המכנסיים, היא לקחה את הידיים שלי והתחלתי לשחק לה עם הכוס, האצבעות שלי נכנסות ויוצאות ומענגות אותה בצורה מדהימה… היא מביאה לי ביד, אני מרגיש שעוד שנייה אני מתפוצץ… אני מוריד לה את הראש אליי ממשיך לשחק עם האצבעות שלי בכוס הרטוב שלה והיא מוצצת לי בהנאה גלויה. אני מתרגש, מרגיש שאני רוצה לגמור, למלא לה את הפה בזרע המתוק והטעים שלי..

"אממ הכלי שלך הורס" היא לוחשת לי וממשיכה למצוץ לי בהנאה גלויה. הפה שלה על הזין שלי, היא סוגרת עליו, אני יכול להרגיש את הקור ואת החום של הפה שלה וזה לוקח אותי לגבהים מדהימים. האצבעות שלי עמוק בתוך הכוס שלה, אני משחק לה עם החור המתוק הזה והיא גומרת לי על האצבעות כשאני לוחש לה תגמרי לי על האצבעות.

אני מרגיש איך אני גומר לה בתוך הפה והיא מלקקת לי את הזרע, הזרע שלי נשאר לה בתוך הפה, אני ממשיך והזין שלי עדיין עומד, אני חייב להמשיך ולזיין אותה.

היא מתיישבת עליי וממשיכה את האורגזמה שלה בדיוק מאיפה שהפסיקה. היא דוהרת עליי כמו משוגעת והיא מגיעה לאורגזמה מטורפת שוב ושוב…

זה מרגש אותי, אני מרגיש איך אני גומר שוב אבל אז היא זו שגומרת שוב ואני מפרגן למראה המושלם הזה, לצורה שהיא גומרת… אני להוט, מחורמן ומרגיש שזו רק ההתחלה של הערב הזה.