השתלמות משרד החינוך

השתלמות משרד החינוך

עמית ואני מלמדים ביחד בתיכון במרכז הארץ, שנינו מורים מקצועיים ונשואים בנישואים שגרתיים כבר כמה שנים טובות. שנינו לקראת גיל הארבעים לחיינו, ותמיד יושבים ביחד בחדר המורים בהפסקות. חברים טובים גם מחוץ למסגרת העבודה. לא פעם היינו נפגשים כמה זוגות למפגשים חברתיים כך שבני הזוג שלנו מכירים את כל הנפשות הפועלות. לפני חודשיים יצאנו להשתלמות מקצועית בסוף שבוע בצפון של משרד החינוך, מורים מקצועיים מכל הארץ. שם ניצתה בינינו התשוקה, ופתאום הרגשנו שהחברות שלנו היא מעבר לחברות אפלטונית. כמובן שבאותו סוף שבוע מצאנו את עצמנו מזדיינים כמו ארנבות מיוחמות, ובפרהסיה המשכנו להתנהג רגיל כדי שאף אחד לא יעלה על דעתו מה קורה בינינו. כשחזרנו הביתה אחרי אותו סוף שבוע מצאתי את עצמי חולמת על עמית בלילה בזמן שאני ישנה ליד בעלי. למחרת, בחדר המורים, עמית סיפר לי בשקט שהוא לא הפסיק לחלום עלי ומצא את עצמו שוכב עם אשתו כשהוא מפנטז עלי. הגבתי שזה הדדי וחייכתי קלות.

הרומן בינינו החל, כמובן שלא יכולנו להזדיין בבית של אף אחד מאיתנו ולכן חיפשנו דירות דיסקרטיות שמושכרות לפי שעות, שם נוכל להיפגש באין מפריע וללא כל חשש. בהחלטה משותפת חיפשנו מחוץ לעיר, בכל זאת, מורים מוכרים…

אחת מאותן דירות דיסקרטיות נמצאת בעיר קרובה, מרחק של רבע שעה נסיעה מעיר מגורינו. דירה מדהימה עם ג'קוזי במרכז חדר אמבטיה ענקי. כשהגענו לשם כבר חיכה לנו בקבוק שמפניה, כחלק מעסקת החבילה, עמית מילא את הג'קוזי במים חמים בזמן שמזג לשנינו שמפניה לשתי כוסות. בזמן שהתמלאו המים שתינו והתחלנו להפשיט אחד את השנייה בתשוקה מטורפת. הזין הענק שלו מזדקר החוצה ברגע שהורדתי ממנו את תחתוניו. הוא הרים אותי בידיו והושיב אותי עליו, בזמן שנשא אותי לתוך הג'קוזי המלא. את החדירה הזאת לתוכי לא אשכח לעולם. הוא החליק לתוכי עם כל הזין הענק שלו, גורם לי לצעוק בהנאה. חוויתי אורגזמה מטורפת בשניות ועמית פשוט פמפם אותי כמו מטורף בתוך המים, כשרצפת המקלחת מתמלאת במים שניתזו החוצה מהפראות בה הזדיינו. הוא גמר בתוכי פעם אחר פעם, עד שיצאנו משם השמפניה נגמרה ואנחנו היינו גמורים מסקס חסר מעצורים.